2. ČP žactva v letním biatlonu

Ve vrchlabském sportovním areálu Vejsplachy na 340 závodníků bojovalo o medaile v druhém českém poháru v letním biatlonu. V sobotu byl sprint a Hanka Pacnerová v žákyních obsadila 3. místo, zlato v silně obsazené kategorii žáci 15 let vybojoval Matyáš Seidl.

V neděli byl sprint s hromadným startem, tak vždy po výstřelu startéra se pustila do běhu „vlčí“ smečka. Matyáš Seidl – kluci 15 let – získal stříbro. Na vítěze mu v cíli scházelo necekých 10 metrů. Svou první „velkou! medaili na republikových závodech si vyběhla Anemarie Kraus – dívky 13 let – získala bronz. A máme další I. výkonnostní třídy. Hurá – jsme šwatí v žákovských kategoriích – hodnotí se 52 klubů. Super – jen neusnout na vavřínech.

Autor: Pavel Herold